לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  קורסים | רישום חברות
מכשיר חדשני להוצאת מכות במרכב אלומיניום.
בשנים האחרונות גוברת המגמה אצל יצרני הרכב בעולם של ייצור מרכב מבוסס אלומיניום.
ניתן לראות את המגמה באופן בולט בייצור מרכב שלם ברכבי יוקרה כמו מרצדס, אאודי ולנדרובר אך המגמה מתרחבת גם ליצרני רכב אחרים כמו טויוטה הונדה וכד'.
תהליך יצור רכבים ממרכב אלומיניום ילך ויתרחב בעתיד. כבר היום ניתן להבחין בתערוכות המקצועיות החשובות בעולם שמיקוד הפיתוח של החברות המתמחות בציוד לתיקוני פח הינו לתחום זה.
התאמת המוסך לשינויים אלו הינה חיונית. הטיפול באלומיניום דורש סביבת עבודה נקייה ומופרדת, ידע נרכש וציוד מתאים. אנו מציעים למוסך את הציוד המתאים בשילוב עם הדרכה עיונית ומעשית במרכז ההדרכה כדי לאפשר למוסך להתאים את עצמו ולהתקדם אל הטכנולוגיה החדשנית בעולם.
למרכב האלומיניום יתרונות כמו עמידות, חוזק, משקל נמוך אך יתרונות אלו לעיתים הופכים לחיסרון כאשר המרכב עובר פגיעה והרכיב נאלץ לעבור תיקון.
האלומיניום שבו משתמשים בייצור מרכב לרכב מחוזק וכדי להביא אותו לכזה משתמשים בסגסוגות שמכילים חומרים כמו מגנזיום ש"מפריעים" לתהליך התיקון.
בטיפול בסגסוגת האלומיניום יש לתת מענה לנקודות שלא הכרנו בטיפול בפח רגיל:
• "זיכרון חומר לטווח ארוך": במידה ותתבצע משיכת מכה באופן "רגיל", יחזור החומר למצב האחרון שבו הוא היה והנזק לא יתוקן. דרוש חימום מבוקר של אזור התיקון.
• האלומיניום רגיש לטיפולים: חימום יתר, ריתוך רכיבים, משיכה / דפיקה לא מבוקרת, כל אלו יכולים לגרום לקרעים בפח, פיח או שינוי מהיר ולא רצוי בהרכב החומר.
חברת STAR מיפן המיוצגת בישראל ע"י חברתנו מתמחה שנים בפיתוח מערכות מסוג Miracle System לתיקוני מרכב מבחוץ (ללא צורך בפירוק רכיבים מהרכב). רכיבים רגישים וקשים לתיקון כדוגמת תיקון אזור סף, יתוקנו באמצעות המערכת ביעילות תוך חיסכון בזמן עבודה, ללא צורך בפירוק הרכב, ללא חיתוכים מיותרים תוך שמירה על הרכיב המקורי.
לאחרונה פיתחה והשיקה מערכת חדשנית תואמת ליישום הטכנולוגיה ע"ג מרכב אלומיניום
Alumi Repair System תוך מענה ופתרון ל"בעיות" שיוצרת סגסוגת האלומיניום בתהליך התיקון.
מערכת ייחודית זו מופעלת באמצעות גז מסוג ארגון. מטרת הגז הינה משיכת האנרגיה המופעלת בריתוך השייבות לרכיב האלומיניום ומונעת התפחמות של אזור הריתוך.
אביזרי המשיכה הייעודיים מאפשרים לקבע את אזור המשיכה ולאפשר חימום האזור בטמפרטורה מבוקרת. תהליך זה יבטיח שהאלומיניום לא יחזור למצבו הקודם. אביזרים אלו נותנים מענה לאזורים שונים במרכב והשימוש בהם הינו בהתאם לסוג המכה וצורתה.

לפרטים באימייל לפרטים ב-SMS לפרטים בטלפון

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.