לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  פורום הייטק |  קטלוג מוצרים |  קורסים | רישום חברות
קופסאות זיווד קטלוגיות
חברת ROLEC הוקמה בשנת 1969 בגרמניה ושמה לה למטרה לאפשר לשוק התעשייתי ליהנות מקופסאות זיווד קטלוגיות שיהיו לא רק באיכות הטובה ביותר ויספקו את ההגנה הטובה ביותר למוצרים, אבל יהיו גם היפים ביותר ויאפשרו ללקוח לייצר מוצרים משופרים הן באיכות והן במראה. כול זאת בעזרת קופסאות סטנדרטיות .
נציגות החברה בישראל מחזיקה במלאי מגוון עצום של קופסאות מכול הסוגים והגדלים.
כדי לעמוד בהתחייבות זו, הכריזה חברת ROLEC על סדרת קופסאות חדשה aluCASE:
בסדרת חדשה הלקוח יכול לבחור מבין כ- 30 מידות שונות, החל ב- 75X50X33 מ"מ ועד 430X300X120 מ"מ , כולן קופסאות יצוקות אלומיניום באיכות הבלתי מתפשרת של חברת ROLEC ובמראה מודרני של קופסא בעלת קווים מעוגלים.
נוסף למראה המודרני, נהנה הלקוח גם מיתרונות נוספים לקופסא: רמת אטימות של עד IP69K, כיסוי נאה לברגים שהופכים לבלתי נראים, אפשרות להתקנת קופסא סגורה לקיר ללא צורך לפתוח אותה ע"י המתקין, צירים, מנעול נעילת המכסה, שקע מובנה להתקנת פנל לחיצים וצירים. יש אפשרות להתקין לקופסא צירים קבועים חיצוניים אך לעיתים אין צורך בצירים אלו ומספיקים צירים פנימיים שכול תפקידם להבטיח כי המכסה לא יאבד בזמן עבודה על הקופסא בשטח. גם אפשרות זו זמינה.
הקופסאות מתוכננות, כסטנדרד, לספק ללקוח את מירב האפשרויות והצרכים כגון: אטימות , פלטת הרכבה ועוד. כמובן שנשמח לספק לכם קופסאות מעובדות על פי הצרכים שלכם: עיבוד מכאני, פתיחת חורים, ציפויים מיוחדים, צבע מיוחד, חריטה והדפסות ועוד

לפרטים באימייל לפרטים ב-SMS לפרטים בטלפון

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.