לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  קורסים | רישום חברות
חיישן לייזר לתעשיית המזון
מוצג בזה חיישן לייזר חדש למדידת טווח ומיקום בדיוק גבוה, המותאם במיוחד לעבודה בדרישות סביבה מאתגרות כמו בתעשיית המזון והתעשייה התהליכית. החיישן מיוצר על ידי חברת מיקרו אפסילון הגרמנית, מהמובילות בעולם בתחום פיתוח וייצור של חיישנים למדידות בדיוק גבוה ללא מגע.
לחיישן מעטפת מפלדת אל-חלד המעניקה לו עמידות גבוהה לנוזלים ולחץ בהתאם לתקן IP69K, החיישן עמיד לניקוי בסילון מים בלחץ גבוה. בנוסף, החיישן עמיד גם לחומרי ניקוי וחיטוי כדוגמת מימן על-חמצני (מי חמצן) וחומרי ניקוי מבוססי אלקאניים או כלור.
החיישנים בנויים בטכנולוגיית optoNCDT המוכרת והמוכחת, המאפיינת את שאר חיישני טריאנגולציית לייזר של מיקרו-אפסילון. בסדרת חיישני ILD1402SC 8 דגמים לטווחי מדידה שבין 5 לבין 20 מ"מ. הודות לצריכת זרם נמוכה במיוחד של 50mA בלבד מתאפשר שימוש בחיישנים גם ליישומים בהם נדרשת העברת חשמל אל-חוטית. מעטפת החיישנים בנויה מפלדה עמידה לקורוזיה העומדת בכל הדרישות והתקנים המחמירים ביותר עבור תעשיית המזון.
חיישני ILD 1402 SC משיגים תוצאות מדידה אמינות גם כשאילוצי הסביבה הם יותר ממאתגרים. במהלך הבדיקות לתקן IP69 החיישנים מוכיחים את עמידותם תחת תנאי הפעלה קיצוניים במיוחד. בנוסף, החיישנים עוברים בדיקת עמידות לסילון מים בלחץ גבוה במהלכה החיישנים נמצאים במשך שמונה שעות תחת סילון מים חמים בטמפרטורה של 85°C ובלחץ של 80 עד 100 באר.
חיישני ILD 1402 SC מאפשרים מדידת מיקום בקצב מדידה עד 1,500 Hz ומציגים ליניאריות מדידה של 0.18% ומטה מטווח המדידה ורזולוצייה של 0.01% מטווח המדידה.


לפרטים באימייל לפרטים ב-SMS לפרטים בטלפון

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.