לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  קורסים |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  גליון מס 95 | רישום חברות
מערכות ניווט אינרציאליות
חברת Gladiator Technologies מייצרת מערכות ניווט אינרציאליות וחיישני מיקום וייצוב בטכנולוגיית MEMS הפועלות על עיקרון כוח קוריוליס ובעלות מבנה קריסטלי של סיליקון. עיקרון זה הנו פטנט רשום שמהווה פריצת דרך ע"י כך שבעלות נמוכה של Gyro סטנדרטי, המוצר יגיע לביצועיGyros מסוג FOG (Fiber Optic Gyro ) ו RLG (Ring Laser Gyro) הנחשבים לקבוצה יותר יקרה ומסיבית. רמת הרעש הנמוך הנה 1˚/hour עם היסט ממוזער של 0.0015 ˚/sec/√Hz. היסט השגיאה המינימאלי והעוצמה הנמוכה במאפיינים הללו הם ללא תחרות בשוק האירופי או האמריקני.
את הרכיבים ניתן לקבל עם דגימת אותות GPS, עם מגנטומטר, עם מד- טמפרטורה, עם ברומטר (למדידת גובה) ודרישות נוספות לפי אפיון הפרויקט.
האפליקציות מגוונות ומומלץ להשתמש ברכיבים גם ליישומי סטביליזציה, ניווט של פלטפורמות שונות בכל תווך וכן לקבלת אותותAHRS (Attitude Heading Reference System).
המוצרים החדשים הם:
 Gyros- מכשירי כיוון ליישומי סטביליזציה.
 Accelerometers- מדי–תאוצה.
 IMU (Inertial navigation system)- מכשיר אינרציאלי הנותן חיווי על מצב הגלגול, העלרוד והסיבסוב כמו גם על התאוצות בשלושת צירי המרחב והטמפרטורה המדודה ( 6 דרגות חופש).
 Vertical Gyros- מכשיר אינרציאלי הנותן, נוסף לחיווי של ה- IMU , גם את וקטור המהירות.
 AHRS (Attitude Heading Reference System)- מכשיר אינרציאלי הנותן , נוסף לחיווי ה- IMU , גם אוריינטאציה יחסית לצפון ואת הגובה.
 VG/GPS- Vertical Gyro משולב GPS.
 GPS/AHRS- AHRS משולב GPS.
 INS/GPS- INS משולב GPS.
האפליקציות הן מגוונות וורסטיליות וניתן לשלבן בניווט פלטפורמות לא מאוישות (UAV,USV,UGV), כלים תת- מימיים, סטביליזציה של חלקים נעים אפילו תוך כדי תנועה (החל במצלמה ועד תותח נ"מ), יציבות של ספינות או רכבות, עזרה בתחקור מערכות סימולציה, גילוי כיוון הרוח, בקרה ועוד.
קיימת אפשרות לרכישת המוצר עם דולר סיוע. לא נדרשת הצהרת משתמש סופי.

לפרטים באימייל

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.