לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  קורסים |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  גליון מס 95 | רישום חברות
מדידת תזוזה בטכנולוגיית זרמי מערבולת
חיישנים בטכנולוגיית זרמי מערבולת (eddy-current) משמשים לביצוע מדידה של מרחק ותזוזה ממטרות
ברזליות או אל-ברזליות, על ידי שדה מגנטי שנוצר על הסליל המלופף בתוך חומר מבודד מיוחד בחיישן.
התוצאה, שינוי של השטף בהתאם למרחק מהמטרה, יוצר זרם המופק מהחיישן ובכך מאפשר קריאה של המרחק ביחס ישר לזרם. עד כה, בתכנון חיישנים מסוג eddy-current, היה צורך לקחת בחשבון את המגבלות הקשורות לחומר ולצורתו של החיישן. עתה, בשימוש בטכנולוגיית ה-ECT ( Embedded Coil Technology) ניתן להתעלות על מגבלות אלה, מה שהופך את החיישן לייחודי בתחומו בקרב חיישני ה-Eddy.
הטכנולוגיה של ייצור ע"י חימום של הסליל בתוך החומר אנ-אורגני נחשב לישים רק עבור יישומים בהם היתה דרישה מיוחדת לתצורה הזו. עתה, תהליך ייצור זה הינו סטנדרטי בחיישני eddy-current .
השימוש בחיישנים בטכנולוגיית ה-Embedded נעשה בעיקר ביישומים בהם הדרישה להתמודדות בטמפרטורות גבוהות, חזרתיות ועמידות לטווח ארוך, הייתה קריטית. מאחר שטכנולוגיה מהפכנית זו עמדה במבחן מספר שנים, הוחלט על הטמעתה כסטנדרד לכלל חיישני ה-Eddy של החברה.
בזכות תצורה זו, חיישני ECT מותאמים לשימוש בתנאי סביבה קשים, בטמפרטורה עד 180 מעלות צלסיוס. לפי דרישה אף ניתן לקבל חיישן המתאים לטמפרטורות קיצוניות של 350 מעלות צלסיוס. החיישנים החדשים מגיעים יחד עם אלקטרוניקה תואמת מדגם eddyNCDT DT3300.

לפרטים באימייל לפרטים ב-SMS לפרטים בטלפון

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.