לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  קורסים |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  גליון מס 95 | רישום חברות
קופסאות זיווד קטלוגיות
חברת OKW הוקמה בשנת 1984 במטרה להפוך לחברה המובילה בתחום קופסאות זיווד קטלוגיות, אשר תייצר מגוון מושלם של קופסאות זיווד לכול הלקוחות והתחומים ואשר כל לקוח יוכל למצוא בה את הזיווד המתאים לו. מאז, כשלושים שנה, עסוקים כ- 100 עובדי החברה בהכרת צרכי הלקוחות, בהווה ובעתיד ובפיתוח פתרונות עבורם. האומץ ללכת בעקבות הפתרונות הלא שיגרתים ו "לחשוב מחוץ לקופסא", הם המפתח להצלחת החברה במשך שנים רבות כל כך.
לאחרונה הכריזה החברה על סדרת קופסאות חדשה CARRYTEC , קופסא שונה המהווה צעד אחד קדימה...
בעבר, מערכות בדיקה, חיישנים ואביזרים, המכילים מספר רכיבים נפרדים, אוחסנו בקופסאות נפרדות. שיטת האחסון הזו גרמה לא רק לסרבול והוצאות מיותרות לזיווד נוסף אלא גם קשיים ואובדן זמן בחיבור החלקים, כול פעם מחדש, למערכת הראשית.
בתכנון חדשני זה, הוצמדו כיסים לצידי הקופסא המאפשרים אחסון וחיבור ישיר וקבוע של אביזרי העזר של המערכת. הכיסים תוכננו מחומרים מיוחדים למתן הגנה מקסימאלית לאביזרים יחד עם גישה מהירה ונוחה. (פיתוח החומרים המיוחדים לכיסים, נעשה בעזרת חברה ישראלית )
הקופסה עצמה מסופקת בארבע מידות שונות ובצבעים שונים עם מגוון אביזרי עזר ותצורות שונות, תלוי ביישום הנדרש. הקופסא תוכננה מראש לשימוש ההולך וגדל של צגים שהולכים וגדלים ודורשים פני שטח רחבים עם גישה נוחה . הקופסא מיועדת הן להתקנה קבועה והן לשימוש כאביזר נייד. מכלול אביזרי עזר מאפשרים שימוש נוח ויעיל של הקופסא.
אלה הן קופסאות קטלוגיות. אבל החברה מוכנה לספק ללקוחות קופסאות מעובדות על פי הצרכים שלהם: עיבוד מכני, פתיחת חורים, מגוון צבעים, הדפסות ועוד

לפרטים באימייל לפרטים ב-SMS לפרטים בטלפון

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.