לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  קורסים |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  גליון מס 95 | רישום חברות
יחידות שירות לאוויר דחוס
חברת Norgren המתמחה בתחום יחידות השירות לאוויר דחוס, מפתחת את מוצריה בשיתוף הלקוחות ובשילוב הידע והניסיון הרב שנצברו. יחידות השירות מותקנות במגוון יישומים בתעשייה, ומתאימות בין השאר לקווים ראשיים וליישומים שדורשים דיוק גבוה. רמות סינון זמינות מ- 0.01µm ועד 40µm עם ניקוז ידני או אוטומטי, חיבורים מ "1/8 עד "2,עם ספיקות גדולות מאד.יחידות השירות עמידות מאד ובנויות באיכות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, כולל מערכות מנירוסטה.היחידות מתאפיינות במודולאריות ובאפשרות לשילוב רכיבים בודדים במערכות קיימות או התקנה כמערכות שלמות (set box) הכוללים: מסנן, וסת, משמנת וברז.
סדרת EXCELON מתאפיינת בביצועים יוצאי דופן ביחס לגודל, עם מערכת גמישה הכוללת שילוב אביזרים כגון מפסקי לחץ, ברזים אינטגרליים ועוד. שחרור מהיר של הכוסיות, יכולת לראות בקלות את כמות הנוזלים ופטנט 'Quikdrain' לריקון הנוזלים, הנם חלק מתכונות המוצר שעוצב עם חשיבה על תחזוקה פשוטה.
EXCELON PRO 'הסדרה האקונומית' מתאפיינת בגמישות וידידותיות בשימוש. היחידה מתאימה במיוחד למי שמחפשים יחידת שירות ברמה גבוהה ובתקציב נמוך. ההתקנה קלה ומהירה ללא צורך בכלי עבודה - מוכן לשימוש ישר מהקופסה
סדרת Olympian מתאימה למכונות גדולות והספקים תעשייתיים גבוהים והיא רובוסטית ועמידה בתנאי שטח קשים.
מוצרים מיוחדים
- נירוסטה: תואם דרישות NACE לשימוש בתנאים קשים בשילוב עם ערכי דיוק וזרימה גבוהים.
- וסת מים עם גוף פלסטיק או נחושת.
- שסתומי שחרור Pop Type & air piloted 40AC.
- וסתים מיוחדים: וסתים אלקטרוניים מתאימים ליישומים הדורשים כיוון משתנה של לחצים, וסתים מיוחדים, וסתי עבד עם רגישות גבוהה ועוד'.

מהנדס מ. גוטמרק

לפרטים באימייל לפרטים ב-SMS לפרטים בטלפון

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.